FANDOM


Wooden Windmill

Wooden Windmill

Typ Item
ID 5278
Stackovatelné Ne
EMC hodnota N/A
Mod Redpower 2

Wooden Windmill je horizontální verze větrných mlýnů. Je levnější než Wooden Wind Turbine ale také produkuje méně energie. Připojuje se ke Kinetic Generatoru, kliknutím pravým tlačítkem myši na generátor a vložením Windmillu do GUI. Windmill může být velký až 17x1x17.

Generovaná energie záleží na okolních blocích, počasí a výšce. V Minecraftu neexistuje vítr, takže generování je náhodný. Může produkovat až desetkrát více energie než Solar Panel. Pro získání ideálních výsledků položte váš Windmill do výšky od 100 do 200. Windmill také generuje více energie při bouřce / dešti. Aktuální produkci energie můžete vidět na straně v GUI.

Auto-brake mechanismus

Pokud napětí přesáhne 110 Voltů a vše je nabité, aktivuje se "Brake mode". V tomto modu se Windmill otáčí pomalu a negeneruje žádnou energii. Nezpůsobuje žádné poškození vrtuli. Pokud je potřeba znovu energie, automaticky se zrychlí a začne produkovat.

Crafting

Crafting GUI.png

Wooden Sail

Wooden Sail

Iron Slab Strip

Wooden Sail

Wooden Sail

Wooden WindmillAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.