FANDOM


Track Relayer Cart
Track Relayer Cart
Typ Cart
ID N/A
Stackovatelné Ano (3)
EMC hodnota N/A
Mod RailCraft

Track Relayer Cart je speciální druh Minecartu, který nahrazuje koleje pod sebou jinými koleji.

Když kliknete pravým tlačítkem na Track Relayer Cart, otevře se vám GUI. Můžete nahrazovat pouze 2 typy kolejí současně. Pro určení, které koleje se má nahrazovat slouží 2 políčka "Patterns". Prostřední políčko určuje koleje, kterými budou "Patterns" koleje nahrazovány. Nakonec je zde "Stock". Zde můžete vložit 1 stack materiálu, kterým bude Track Relayer Cart nahrazovat "Patterns" koleje.

Patterns a prostřední políčka nespotřebují žádné suroviny. Po vložení kolejí se vám zpátky vrátí a Track Relayer Cart si ho zapamatuje.

Doporučujeme připojit před nebo za Track Relayer Cart jeden Chest Cart pomocí Crowbaru (držte ⇧ Shift a klikněte pravým tlačítkem na oba Carty). Pokud vyšlete samotný Track Relayer Cart, nahrazované koleje bude vyhazovat na zem. Výhoda připojení Chest Cartu je, že do něj můžete vložit i více materiálu pro nahrazování. Track Relayer Cart je bude čerpat z tohoto vozíku.

Crafting

Crafting GUI.png

Dandelion Yellow

Blaze Rod

Diamond Pickaxe

Redstone Lamp

Block of Steel

Minecart

Dandelion Yellow

Blaze Rod

Diamond Pickaxe

Track Relayer CartAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.