FANDOM


TNT Cart (Railcraft)
TNT Cart (Railcraft)
Typ Cart
ID N/A
Stackovatelné Ano (3)
EMC hodnota N/A
Mod RailCraft

TNT Cart je Minecart, který má v sobě TNT. Pro zapálení TNT ve vozíčku můžete použít Flint and Steel nebo vozíček musí přejet po napájené Priming Track.

Průměr výbuchu je v nejširším bodě 11 blocků. Čas odpálení je standartně nastaven na 80 Ticků (4 vteřiny). Tuto délku však můžete snížit nebo zvětšit. Vezměte si do ruky String a klikněte pravým tlačítkem myši na TNT Cart (při kliknutí se String spotřebuje i když neprovedete žádné změny). Minimální délka odpalu je 0 Ticků (okamžité odpálení). Maximální délka je 500 Ticků (25 vteřin).

Pro speciálně smrtící efekt položte Priming Track, za ní napájenou Launcher Track a nakonec pár obyčejných kolejí. Položte TNT cart, strčte do něj aby se rozjel a užijte si sílu výbuchu pěkně z dálky.

TNT Cart můžete připojit k dalším vozíkům když budete držet ⇧ Shift a kliknete na oba vozíky pravým tlačítkem myši s Crowbarem v ruce. Vozíky musí být blízko sebe.

Crafting

Crafting GUI.png

TNT

Minecart

TNT Cart (Railcraft)Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.