Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

TNT Cart (Railcraft)

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
TNT Cart (Railcraft)
TNT Cart (Railcraft)
Typ Cart
ID N/A
Stackovatelné Ano (3)
EMC hodnota N/A
Mod RailCraft

TNT Cart je Minecart, který má v sobě TNT. Pro zapálení TNT ve vozíčku můžete použít Flint and Steel nebo vozíček musí přejet po napájené Priming Track.

Průměr výbuchu je v nejširším bodě 11 blocků. Čas odpálení je standartně nastaven na 80 Ticků (4 vteřiny). Tuto délku však můžete snížit nebo zvětšit. Vezměte si do ruky String a klikněte pravým tlačítkem myši na TNT Cart (při kliknutí se String spotřebuje i když neprovedete žádné změny). Minimální délka odpalu je 0 Ticků (okamžité odpálení). Maximální délka je 500 Ticků (25 vteřin).

Pro speciálně smrtící efekt položte Priming Track, za ní napájenou Launcher Track a nakonec pár obyčejných kolejí. Položte TNT cart, strčte do něj aby se rozjel a užijte si sílu výbuchu pěkně z dálky.

TNT Cart můžete připojit k dalším vozíkům když budete držet ⇧ Shift a kliknete na oba vozíky pravým tlačítkem myši s Crowbarem v ruce. Vozíky musí být blízko sebe.

Crafting

Crafting GUI.png

TNT

Minecart

TNT Cart (Railcraft)Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki