FANDOM


State Cell

State Cell

Typ Pevný Block
ID 761:2
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Redpower 2

State Cell je jeden z logických bloků přidaných módem Redpower 2, které zabírají velmi málo místa a fungují jako velké a komplexní Redstone Celly, Latche nebo Gate.

State Cell má dvě výstupní strany a dvě výstupní strany. Jakmile je State Cell aktivován pomocí primární vstupní strany, primární výstupní strana bude vydávat Redstone signál tak dlouho dokud bude působit původní signál. Po deaktivaci původního signálu zůstane výstupní signál aktivní tak dlouho, jak jste ho nastavili. Tento čas lze nastavit pomocí GUI, do kterého se dostanete kliknutím pravého tlačítka na State Cell. Potom co primární výstup přestane vydávat Redstone signál, vydá sekundární strana krátký puls.

Sekundární vstupní strana je většinou State Cellem ignorována a nemůže přímo napájet primární vstup. Pokud primární ztrácí sílu sekundární vstupní strana může pokračovat v napájení.

Pomocí šroubováku můžete State Cell otáčet.

State Cell I-O

Crafting

Crafting GUI.png

Stone Wafer

Stone Wire

Stone Wafer

Stone Anode

Silicon Chip

Stone Wire

Stone Cathode

Stone Pointer

Stone Wafer

State Cell
Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.