FANDOM


Spider Jockey

Spider Jockey

Útočná síla Skeleton:
Easy: 2 (Heart
Normal: 4 (HeartHeart
Hard: 6 (HeartHeartHeart

Spider:

Easy: 2 (Heart
Normal: 2 (Heart
Hard: 3 (HeartHalf Heart
Spawn Light level 7 nebo menší, nespawnuje se na Slabech.
Dropy Grid Bone Meal (0-2) po smrti
Grid Arrow (0-2) po smrti
Grid String (0-2) po smrti
Rare Dropy Grid Bow Enchanted
Zkušenosti 10
Mod Vanilla

Spider Jockey je vzácný úkaz pavouka, na kterém jezdí kostlivec. Spider Jockey má schopnost dalekého útoku kostlivce plus rychlost a schopnost lezení pavouka. Oba dva dostávají poškození odděleně. Pokud je zabit kostlivec pavouk dále žije a naopak.

Spawnování

Pavouk má šanci 1/100, že se spawne s kostlivcem na zádech. Což znamená, že i pavouk spawnutý za použití Spawnovacího vejce má šanci se spawnout s kostlivcem.

Použití

Zabití Spider Jockeye může vynést až  5 dropů – 0-1 pavoučích očí,  0-2 Stringů, 0-2 kostí, 0-2 šípy a luk někdy i enchantovaný.

Chování

Spider Jockey se chová stejně jako pavouk s tím rozdílem, že dokud na něm sedí kostlivec tak po vás navíc střílí šípy. Nejlepší způsob jak se ho zbavit je nejdříve na dálku zabít kostlivce aniž by jste trefili pavouka a pak zlikvidovat pavouka samotného. Nějaké zvláštní opatrnosti a dodatečného zabezpečení vzhledem  k jeho vzácnosti není potřeba.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.