Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Slime

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Slime

Slime

Útočná síla Velký: 4 (HeartHeart
Střední: 2 (Heart
Malý: 0 (Empty Heart
Spawn Level 0-39 ve specifických Chunkách, jakýkoliv Light Level.
Dropy Grid Slimeball (0-2) po zabití.
Zkušenosti Velký: 4
Střední: 2
Malý: 1
Zvuky Skákání
Útočení

Slime jsou nepřátelští mobové ve tvaru hopsajícího zeleného bloku v různých velikostech. Jsou schopni vidět hráče i skrze plné bloky a k hráči se přibližují přímo. Slimeové se po zabití rozdělují na menší přičemš nejmenší dropují Slimebally. Slimeové se spawnují v určitých chuncích pod úrovní 40.

Využití

Slimebally jsou klíčovou ingrediencí k výrobě Sticky Pistonů. Je možné je taky zkombinovat s Blaze Powderem pro výrobu Magma Cream pro výrobu fire resistance lektvarů.

Chování

Ve Vanille se slimeové spawnují o velikosti 1, 2 a 4. Pohybují se hopkáním každých 10 – 30 ticků. Slimeové vyhledávají hráče do vzdálenosti 16 bloků.

Souboj

Když Slime uvidí hráče vyrazí za ním a snaží se do něj narazit. Když se s hráčem srazí dávají poškození odpovídající jejich velikosti. Nejmenší nezraňují hráče přímo, ale mohou ho strčit do lávy a podobných nebezpečí.

Když hráč zabije Slimea a Slime je větší než 1 tak umře a spawne 2-4 poloviční Slimy.

Spawnování

Slimeové se spawnují hluboko pod zemí (pod 40 bloků) a také ve Swamp biomu v noci za určité fáze měsíce. Pod zemí se spawnují jen na 1/10 chunků a které to budou je ovlivněno jejich souřadnicemi a Seedem světa.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki