FANDOM


Silverfish
Silverfish
HP 8 (HeartHeartHeartHeart
Útočná síla 1 (Half Heart
Spawn Spawner ve Strongholdu
Zkušenosti 5
Mod Vanilla

Silverfish (rybenka) je malý, nepřátelský mob se stříbrnou kůží a černýma očima, který se schovává v blocích. Tyto blocky jsou celkem 3 druhy a to ve vzhledu Stoneu, Cobblestoneu a Stone Bricků. Vypadají stejně, ale trvá trochu déle je vykopat krumpáčem a znatelně kratší dobu bez krumpáče. Když je blok vykopán, Silverfish vyskočí a začne útočit.

Zničení bloku pomocí Creepera nebo TNT silverfishe jednoduše zabije. Při běžném hrání je možné narazit na silverfishe pouze v Strongholdu a vyjímečně i v Extreme Hills biomu. Pokud jsou ponecháni chvíli o samotě, můžou Silverfishe zalézt zpět do nějakého vhodného bloku. Pokud je na Silverfishe zaútočeno ale není zabit, může silverfish probudit ostatní silverfishe v okruhu 21x11x21 bloků v jeho dosahu. Což může zapříčinit hrozivou záplavu silverfishů pokud jsou v dosahu.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.