Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Silverfish

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Silverfish
Silverfish
HP 8 (HeartHeartHeartHeart
Útočná síla 1 (Half Heart
Spawn Spawner ve Strongholdu
Zkušenosti 5
Mod Vanilla

Silverfish (rybenka) je malý, nepřátelský mob se stříbrnou kůží a černýma očima, který se schovává v blocích. Tyto blocky jsou celkem 3 druhy a to ve vzhledu Stoneu, Cobblestoneu a Stone Bricků. Vypadají stejně, ale trvá trochu déle je vykopat krumpáčem a znatelně kratší dobu bez krumpáče. Když je blok vykopán, Silverfish vyskočí a začne útočit.

Zničení bloku pomocí Creepera nebo TNT silverfishe jednoduše zabije. Při běžném hrání je možné narazit na silverfishe pouze v Strongholdu a vyjímečně i v Extreme Hills biomu. Pokud jsou ponecháni chvíli o samotě, můžou Silverfishe zalézt zpět do nějakého vhodného bloku. Pokud je na Silverfishe zaútočeno ale není zabit, může silverfish probudit ostatní silverfishe v okruhu 21x11x21 bloků v jeho dosahu. Což může zapříčinit hrozivou záplavu silverfishů pokud jsou v dosahu.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki