Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Rubber Tree (Redpower)

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Rubber Tree (Redpower)
Rubber Tree (Redpower)
Typ Strom
Mod Redpower 2

Rubber Tree je obrovský strom z módu Redpower 2, který můžete najít pouze v Jungli. Díky jejich výšce není těžké je najít. Skládá se ze speciálního dřeva Rubberwood. Pokud ho vložíte do Crafting Tablu nedostanete Wooden Planky, ale 8 kusů Sticků.

Pokud chcete sklidit jeden Rubber Tree připravte se na hodně práce. Může vám to trvat i déle než celý Minecraft den. Doporučujeme sklízet od vrchu a vzít si s sebou Sickle, aby jste se lépe dostali skrz listí.

Jak ho pěstovat

K růstu jednoho stromu potřebujete hodně místa. Jakmile máte dostatek místa, zasaďte na hlínu Rubber Saplingy do čtverce 3x3. Doporučuje se dát kolem nich pochodně, aby mohli růst i v noci. Potřebujete také minimálně 10 blocků místa nad Saplingama a výhled na nebe.

Poznámka: Na tyto Saplingy nelze použít Bone Meal takže nelze růst nijak urychlit. Růst stromu trvá od 10 minut po 1 hodinu.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki