FANDOM


Rubber Tree (Redpower)
Rubber Tree (Redpower)
Typ Strom
Mod Redpower 2

Rubber Tree je obrovský strom z módu Redpower 2, který můžete najít pouze v Jungli. Díky jejich výšce není těžké je najít. Skládá se ze speciálního dřeva Rubberwood. Pokud ho vložíte do Crafting Tablu nedostanete Wooden Planky, ale 8 kusů Sticků.

Pokud chcete sklidit jeden Rubber Tree připravte se na hodně práce. Může vám to trvat i déle než celý Minecraft den. Doporučujeme sklízet od vrchu a vzít si s sebou Sickle, aby jste se lépe dostali skrz listí.

Jak ho pěstovat

K růstu jednoho stromu potřebujete hodně místa. Jakmile máte dostatek místa, zasaďte na hlínu Rubber Saplingy do čtverce 3x3. Doporučuje se dát kolem nich pochodně, aby mohli růst i v noci. Potřebujete také minimálně 10 blocků místa nad Saplingama a výhled na nebe.

Poznámka: Na tyto Saplingy nelze použít Bone Meal takže nelze růst nijak urychlit. Růst stromu trvá od 10 minut po 1 hodinu.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.