FANDOM


Rubber Sheet
Rubber Sheet
Typ Pevný Block
ID 234
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Industrial Craft 2

Rubber Sheet (také znám jako Rubber Trampoline) je pokročilý kus gumy, který zabraňuje způsobení Fall Damage (poškození pádu z výšky) a umožňuje hráči na něm skákat jako na trampolíně. Můžete na něj skočit z výšky až 15 blocků aniž by jste zranili. Pokud skáčete z výšky 16 blocků a více, musíte položit Rubber Sheet mezi dva blocky a pod ním mít jeden block místa (jako skutečná trampolína). Položením Rubber Sheet do rohu nebude fungovat.

Skákání

  • Pokud hráč skočí na Rubber Sheet, odrazí se do poloviční výšky z jaké skočil a postupně se výskoky snižují. Takže pokud skáčete z velké výšky, musíte se několikrát odrazit aby jste mohli bezpečně odejít.
  • Pokud při dopadu držíte mezerník, váš skok se zvýší. Nemůžete začít skákat rovnou z trampolíny, ale musíte skočit z několika blocků.

Crafting

Crafting GUI.png

Rubber

Rubber

Rubber

Rubber

Rubber

Rubber

Rubber Sheet

GridNumbersCSS


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.