Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Rubber Sheet

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Rubber Sheet
Rubber Sheet
Typ Pevný Block
ID 234
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Industrial Craft 2

Rubber Sheet (také znám jako Rubber Trampoline) je pokročilý kus gumy, který zabraňuje způsobení Fall Damage (poškození pádu z výšky) a umožňuje hráči na něm skákat jako na trampolíně. Můžete na něj skočit z výšky až 15 blocků aniž by jste zranili. Pokud skáčete z výšky 16 blocků a více, musíte položit Rubber Sheet mezi dva blocky a pod ním mít jeden block místa (jako skutečná trampolína). Položením Rubber Sheet do rohu nebude fungovat.

Skákání

  • Pokud hráč skočí na Rubber Sheet, odrazí se do poloviční výšky z jaké skočil a postupně se výskoky snižují. Takže pokud skáčete z velké výšky, musíte se několikrát odrazit aby jste mohli bezpečně odejít.
  • Pokud při dopadu držíte mezerník, váš skok se zvýší. Nemůžete začít skákat rovnou z trampolíny, ale musíte skočit z několika blocků.

Crafting

Crafting GUI.png

Rubber

Rubber

Rubber

Rubber

Rubber

Rubber

Rubber Sheet

GridNumbersCSS


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki