FANDOM


Routing Table

Routing Table

Typ Item
ID N/A
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod RailCraft

Routing Table je knížka, která určuje podmínky, které musí Steam Locomotive splňovat. Vkládá se do Detector - Routing nebo Routing Switch Motoru.

Pokud lokomotiva splňuje všechny podmínky vepsané v Routing Table, přehodí Switch Motor nebo pokud je vložená v Detectoru, vyšle Redstone signál.

Pokud ji držíte v ruce a kliknete pravým tlačítkem myši, otevře se vám GUI. Zde máme 3 tlačítka a prostor pro text. Tlačítkem NAME můžete nastavit jméno Routing Table. Tlačítkem HELP se vám zobrazí nápověda (v angličtině) a tlačítkem DONE uložíte veškeré změny.

Podmínky do Routing Tablu zadáváte v přednastavených scriptech. Na jednom řádku může být pouze jeden Operator Keyword:

Operator Keywords:

  • AND - Dvě operace, obě musí souhlasit
  • OR - Dvě operace, jedna z nich musí souhlasit
  • NOT - Invertovaná operace

Condition Keywords (podmínky)

  • Dest=<string> - Je pravdivá, pokud se shoduje s destiancí v lokomotivě (tu určíte pomocí Golden Railway Ticketu
  • Owner=<jméno> - je pravdivá, pokud lokomotiva patří danému majiteli
  • Name=<entityname> - Je pravdivá, pokud se shoduje se jménem Minecartu
  • Color=<primary>,<secondary> - Je pravdivá, pokud se shoduje primární i sekundární barva lokomotivy. Napiště slovo "Any" k jakékoliv barvě. Přijatelné barvy: Black, Red, Green, Brown, Blue, Purple, Cyan, LighGrey, Gray, Pink, Lime, Yellow, LightBlue, Magenta, Orange, White
Příklad scriptu:
Dest=Zakladna
Color=Black,Red
AND
NOT
Owner=Bukk94
Dest=TajneMisto/Ocean

Tento script bude porovnávat lokomotivy jestli mají destinaci Zakladna, nebo jsou obarveny na primární černou a sekundární červenou, nebo jestli jejich destinace bude TajneMisto/Oceanale a vlastníkem není Bukk94.

Crafting

Crafting GUI.png

Book and Quill

Lapis Lazuli

Routing Table


Pokud máte Routing Table se scriptem a nechcete ji znovu přepisovat, vložte ji do Crafting Tablu společně s prázdnou Routing Table a vytvoří se vám 2 kopie se stejným scriptem.

Crafting GUI.png

Routing Table

Routing Table

Routing Table

GridNumbersCSS


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.