FANDOM


Repeater (Redpower)

Repeater (Redpower)

Typ Pevný Block
ID 761:268
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Redpower 2

Repeater je jeden z logických bloků přidaných módem Redpower 2, které zabírají velmi málo místa a fungují jako velké a komplexní Redstone Celly, Latche nebo Gate.

Repeater funguje stejně jako obyčejný Repeater z Vanilly. Přesto má mnohem více možností nastavení zpoždění, může být položen na zdi a lépe funguje s Red Alloy Wire. Repeater má 9 možností pro nastavení zpoždění signálu: 1,2,3,4,8,16,32,64 a 128 Redstone ticků přičemž Vanilla Repeater má pouze možnost 1, 2, 3 a 4 ticky.

Je také důležité poznamenat, že 1 Redstone tick jsou vlastně 2 server ticky a 1 sekunda = 20 server ticků. Což znamená, že jeden Redstone tick je 1/10 sekundy. Toto dělá z RedPower 2 Repeateru mnohem více nastavitelnější, kompaktnější a účinnější item, jelikož může způsobovat zpoždění až 13 sekund.

Pomocí šroubováku můžete Repeater otáčet.

Crafting

Crafting GUI.png

Stone Wafer

Stone Wafer

Stone Wafer

Stone Cathode

Stone Anode

Stone Wire

Stone Wire

Stone Wire

Stone Cathode

Repeater (Redpower)Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.