FANDOM


Redstone Engine

Redstone Engine

Typ Motor
ID 506
Nástroj Grid Wooden Pickaxe
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Build Craft 3

Redstone Enginy jsou nejlevnější typy motorů a jsou nejslabší ze všech tří typů motorů. Redstone motory, stejně jako všechny ostatní motory, získávají rychlost, když se zahřívají, což zvýší jejich výkon (MJ). Na rozdíl od Stirling Engine nebo Combustion Engine, nikdy neexplodují kromě případů, kdy není nic napájeno. Ve skutečnosti produkují více energie, když jsou stále zapnuté. Vypnout je se nedoporučuje kvůli ztrátě rychlosti a tím i výkonu.

Stejně jako ostatní motory, tak i Redstone Engine potřebuje k provozu Redstone signál. Abyste ho získali zpět, stačí ho rozbít krumpáčem.

Výkon

Motory Redstone má 4 různé výkony, v závislosti na tom, jak je zahřátý.

  • Modrá: 1 MJ každých 5 vteřin (0.01MJ / t).
  • Zelená: 1 MJ každých 2,5 sekundy (0.02MJ / t).
  • Oranžový: 1 MJ 1,25 sekundy (0.04MJ / t).
  • Oranžovo-červené blikání: 1 MJ každou druhou desetinu sekundy (0.05MJ / t).

Využití

Redstone motory se nejčastěji používají pro napájení věci jako Wooden Transport Pipe, pokud není nutné přesunout více itemů najednou, protože jsou levné na výrobu i údržbu. Minimální konfigurace je dlouhá jen dva bloky a skládá se z motoru a páčky případně Redstone Torch.

Kromě Wooden Transport Pipe, Redstone motory jsou schopny napájet Pumpu nebo Mining Well. Aby fungovali, potřebují 2 nebo více těchto motorů.

Crafting

Crafting GUI.png

Wooden Planks

Wooden Gear

Wooden Planks

Glass

Piston

Wooden Planks

Wooden Gear

Redstone EngineAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.