FANDOM


Pumpkin Cart
Pumpkin Cart
Typ Cart
ID N/A
Stackovatelné Ano (3)
EMC hodnota N/A
Mod RailCraft

Pumpkin Cart je dřevěný Minecart, který má v sobě speciální druh TNT, který vypadá jako dýně. Toto TNT má velmi malý rozsah výbuchu a po explozi z něj vypadne náhodný item a spawne strašidelného, nepřátelského moba. Výbuch je tak slabý, že většinou zničí jen pár blocků pod kolejí. Pumpkin Cart může spawnou:

Nejčastěji se však spawnují čarodějnice a několik netopýrů zároveň s jedním lektvarem.

Pro zapálení TNT ve vozíčku můžete použít Flint and Steel nebo vozíček musí přejet po napájené Priming Track.

Čas odpálení je standartně nastaven na 80 Ticků (4 vteřiny). Tuto délku však můžete snížit nebo zvětšit. Vezměte si do ruky String a klikněte pravým tlačítkem myši na Gift Cart (při kliknutí se String spotřebuje i když neprovedete žádné změny). Minimální délka odpalu je 0 Ticků (okamžité odpálení). Maximální délka je 500 Ticků (25 vteřin).

Pumpkin Cart můžete připojit k dalším vozíkům když budete držet ⇧ Shift a kliknete na oba vozíky pravým tlačítkem myši s Crowbarem v ruce. Vozíky musí být blízko sebe.

Crafting

Pumpkin Cart lze vyrobit pouze v časovém rozmení Říjen - Listopad

Crafting GUI.png

Gunpowder

Wooden Slab

Wooden Slab

Gunpowder

Pumpkin

Wooden Slab

Gunpowder

Wooden Slab

Wooden Slab

Pumpkin CartAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.