FANDOM


Part Builder
Part Builder
Typ Pevný blok
Blast Resistance  ?
Nástroj Grid Wooden Axe
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Tinkers' Construct

Part Builder se používá ve spojení s Patterny vyrobenými ve Stencil Table pro vytvoření dílů pro nástroje, které se sestavuji v Tool Station nebo jeho vylepšené veri, Tool Forge. Vedla Part Builderu může být položena Pattern Chest, ze které můžete přímo brát patterny v GUI Part Builderu. V případě přistavění Pattern Chesty k Part builderu se zobrazí na levé straně GUI inventář chestky. 


PoužitíEdit

PBuilder casti

Vložte Pattern do levé části GUI (část A na obrázku) a ingot/y materiálu vpravo nahoru, bloky materiálu vpravo dolů (část B). Následně odeberte potřebnou součástku z pravé části GUI (část C). Jestliže vznikne při 

craftingu nějaký Shard, musíte ho odebrat, jinak nebude možné pokračovat. Shard představuje 0,5 ingotu/bloku, lze ho tudíž použít jako materiál ke craftingu součástí.

MateriályEdit

Ve verzi 1.3.5 a dále jdou pouze některé (nekovové) materiály použít v Part Builderu (Wood, Stone, Flint, Netherrack, Slime Crystal, Cactus, Bone, nebo Paper Stack). Ostatní materiály se používají ve spojení se Smeltery.


CraftingEdit

Crafting GUI.png

Blank Pattern

Oak Wood

Part Builder


Jako u ostatních stolů v Tinkers' Construct, se barva noh mění podle použitého dřeva.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.