FANDOM


OD Scanner

OD Scanner

Typ Nástroj
ID N/A
Výdrž 211
Stackovatelné Ne
EMC hodnota N/A
Mod Industrial Craft 2

OD Scanner (Ore Density Scanner) je nástroj, který pomáhá hráči určit pozici cenných surovin. OD Scanner můžete také vložit do Mineru a tím rozšířit jeho dosah. Jeho dosah je pouze 5x5, ale lze vylepšit na OV Scanner, který má dosah 9x9.

Každé použití spotřebuje 48 EU. Celková kapacita OD Scanneru je 10,000 EU. To znamená, že ho můžete použít 211x než se vybije. Nabít ho můžete v BatBoxu, MFE nebo MFSU. OD Scanner nebere energii z BatPacku.

Crafting

Crafting GUI.png

Electronic Circuit

Copper Cable

Glowstone Dust

RE Battery (Charged)

Copper Cable

Electronic Circuit

Copper Cable

OD Scanner


Využití

OV Scanner se aktivuje v Hotbar slotu kliknutím pravým tlačítkem myši. OVScanner skenuje všechny blocky v oblasti 5x5 kolem hráče. Vyhodnocuje všechny blocky pod pozicí hráče. Každý cenný blok je pak přidán do celkové hodnoty dané oblasti.

Hodnoty jsou sečteny a celková hodnota rudy v oblasti se pak vypočítá podle následujícího vzorce:

ValueOfArea = 1000 * totalValue / TotalBlocksScanned, kde totalValue je součtet všech hodnot a TotalBlocksScanned je celkový počet bloků pod hráčem. V tomto případě se rovná 25 * ScanHeight. Výsledek je zaokrouhlen dolů na nejbližší celé číslo a zobrazí se na obrazovce hráče.

Crafting GUI.png

Glowstone Dust

2xIns. Gold Cable

Glowstone Dust

Advanced Circuit

OD Scanner

Glowstone Dust

2xIns. Gold Cable

OV ScannerAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.