FANDOM


Nether Wart

Nether Wart

Typ Průchozí
ID 372
Obnovitelný Ano
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota 24
Mod Vanilla

Nether Wart' (také známý jako Nether Stalk) je rostlina rostoucí v Netheru. Můžete ji nalézt v Nether pevnostech pod schody. Nether Wart roste na Soul Sandu. Nether Wart je nejdůležitější surovinou pro vaření lektvarů.

Růst

Nether Wart můžete zasadit pouze na Soul Sand. Pěstovat ji můžete v jakékoliv dimenzi, ale přirozeně se vyskytuje jen v Netheru.

Pokud zasadíte Nether Wart na Soul Sand, bude postupně růst. Nether Wart má 4 stádia růstu. Trvání jednotlivých fází je náhodné, ale průměrně okolo 3 minut a 30 vteřin. Růst není ovlivněn Light levelem okolo. Na Nether Wart nemůžete použít Bone Meal.

Farmení

Nether Warty jsou připraveni ke sklizni pokud dosáhnou třetího stádia růstu. Pokud, chcete větší zisk počkejte do plného růstu. Z plně vyrostlé Nether Wart dostanete 2-4 Nether Warty. Pokud máte velké pole můžete použít ke sklizni vodu jako třeba u obilí.

Brewing

Ingredience Vstup » Výstup
Nether Wart
+
Water Bottle
=
Awkward Potion
BrewingStand.png

Nether Wart

Awkward Potion


Zajímavosti

  • Nether Wart vydává stejný zvuk jako Stone když ho zničíte.
  • Nether Wart se počítá jako Seeds a můžete jím rozmnožit slepice.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.