FANDOM


Mystical Plinth

Mystical Plinth

Typ Pevný Block
ID 580:15
Nástroj Grid Wooden Pickaxe
Stackovatelné Ano (64)
Mod OmniTools

Mystical Plinth je podstavec pro Forge Lexicon. Pokud ho vyrobíte a položíte nemá žádné vlastnosti a nelze s ním nic udělat. Musíte mít ještě Forge Lexicon. Pravým kliknutím na položený Mystical Plinth s Forge Lexiconem v ruce vytvoříte nepřenosný Lexicon, který vypadá podobně jako Enchantment Table.

Po položení knihy zasáhne místo několik blesků a ozve se hřmění. Tento efekt je pouze pro znázornění spojení Plinthu a Lexiconu a nezraní hráče ani moba. Také svítí jako Glowstone.

Pokud chcete znovu oddělit Lexicon on Plintu, držte ⇧ Shift a klikněte na něj pravým tlačítkem myši s Prototype OmniWrench.

Crafting

K výrobě musíte použít Cyan Wool.

Crafting GUI.png

Gold Ingot

Obsidian

Cyan Wool

Obsidian

Gold Ingot

Obsidian

Mystical Plinth


ForgeLexiconGUI
Změna 18 Copper Ingotů na jiný typ

Využití

Dokáže změnit například Copper Ingot z módu IndustrialCraft 2 na Copper Ingot z módu Redpower 2 apd.

K otevření GUI klikněte pravým tlačítkem myši. Do levého dolního slotu se vkládají itemy, v prostředním se vybírá výsledná verze a po dokončení se změněný item objeví vpravo dole.

Pro konverzi klikněte na tlačítko se šipkou.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.