FANDOM


Hledáte kvalitní Tekkit nebo FTB server? Třeba si v našem seznamu vybere ten pravý!

Pokud jste vlastníkem Multiplayerového serveru s modpacky Tekkit nebo FTB a chtěli by jste zde mít umístěnou reklamu, napište na email: Bukk94@seznam.cz a určitě se domluvíme.

GameTeam.cz

GameTeam Banner

 • IP: Tekkit.GameTeam.cz:25566
 • Typ= Upravený Tekkit
 • Verze= 1.4.7
 • Počet slotů= 60
 • Přístupnost= Warez i Origo
 • Vlastní klient= Ano
 • Klient ke stažení= Instalační .exe
 • Pluginy= Residence, AuthMe, Essentials, MultiVerse-Core a další
 • Dynamická mapa= http://www.gameteam.cz:8128/
 • Počet světů= 4 (World, Freeworld, Těžba, Event) + Nether a End
 • TeamSpeak: ts3.GameTeam.cz:9987
 • Forum: http://forum.gameteam.cz

Urnaweb.cz

Urnaweb Banner

Další informace

O serveri

Chcel by som Vás, hráčov, pozvať na náš server. Sme jeden z prvých verejných Feed The Beast serverov na Slovensku a v Čechách. Ponúkame Vám kvalitné technické zázemie, na ktorom prevádzkujeme server, ktorý je obohatený pluginmi. Verím, že si náš server vyskúšate :)

Po príchode

Zrodíte sa na Spawne, kde nájdete najzákladnejšie popisky. Mimo protekcie spawnu si môžete postaviť obydlie hocikde. Na serveri funguje akési rankovanie (/help ranky). Za odohratý čas získavate hodnosti s výhodami ako napr. používanie zabanovaných itemov, kity... Server sme obohatili funkčnou ekonomikou, kde môžete s hráčmi obchodovať alebo pracovať cez Jobs.

Znaky serveru

 1. Zabanovanie niektorých itemov platí len pre hlavný svet ! /help itemy
 2. Rankovanie na serveri (/help ranky); možnosť odomknúť itemy pre hlavný svet.
 3. Stavanie v prírode vo svete Príroda.
 4. GriefPrevention (/help protekcie /help protekce); protekcie o základnej velkosti 251x251 s možnosťou rozšírenia na 301x301.
 5. Možnosť zamknutia každého blocku a itemu pomocou pluginu LWC. Chestky apod. majú nastavené automatické zamykanie.
 6. Možnosť nastaviť si 3 home.
 7. Ekonomika (peniaze, joby, obchody).
 8. /help vip

Livingcraft

Livingcraft

Komunikační Mumlbe server: Klik

Fórum: Klik FTB Unleashed 1.1.7

 • Klient - FTB klient, možnost stáhnout z našeho webu, Originál i Cracked
 • Počet slotů - 35
 • Modpack - Originální FTB Unleashed s přidaným Chisel módem,downgradnutým Applied Energistics z důvodu kompatibility a zakázaným Forge Multiprts
 • Dynmapa : mc.livingcraft.cz:8123
Další informace

Zkušenosti s modpackem : Unleashed modpack provozujeme od jeho úplného začátku, a máme s ním tím pádem bohaté zkušenosti. Server je měsíc po třetím, a doufáme že i finálním Wipe, s pravidly a omezeními nastavenými tak, že už by k dalšímu Wipe hlavní mapy neměl nastat důvod Gameplay zajímavosti - Pro všechny hráče máme povolené chunk loadery ( 50 chunků na osobu, bez rozdílu ranku ), plně funkční Mystcraft i se systémem ukládání používaných age a server provozujeme systémem maximální přístupnosti modpacku, ovšem na úkor nulové tolerance k zneužívání bugů a bugování ochran s okamžitým IP banem pro dotyčné buggery.

Real-Life modpack

Další informace

Zaměření modpacku : Modpack je naším vlastním experimentem s módy zaměřenými hlavně na budování měst, dopravu a částečnou automatizaci. Modpack je ve stádiu 1.0 relase, s ukočeným betatestem a doufejme že opravenými všemi kritickými bugy, ovšem stále otevřený dalším případně přínosným módům . Všechny módy na serveru plně fungují a jejich omezení jsou obvykle pouze v rámci Role-Play hry a udržení zábavnosti hraní po delší dobu. Server jede dostatečně plynule na to, aby utáhl provoz dopravních prostředků bez lagování. Zajímavosti : Více než polovina módů na serveru je pro Českou modded scénu naprosto unikátní. Používáme módy jako Flenix cities, Flanovy dopravní prostředky, řezané microblocky Minepainter, DecoCraft a mnoho dalšího. Postupně se snažíme pro tyto módy natáčet videonávdy - Co možná nejvýstižnější a nejkratší videa zaměřená čistě na seznámení s módem a jeho funkcemi.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.