Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Multiplayer servery

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share

Hledáte kvalitní Tekkit nebo FTB server? Třeba si v našem seznamu vybere ten pravý!

Pokud jste vlastníkem Multiplayerového serveru s modpacky Tekkit nebo FTB a chtěli by jste zde mít umístěnou reklamu, napište na email: Bukk94@seznam.cz a určitě se domluvíme.

GameTeam.cz

GameTeam Banner

 • IP: Tekkit.GameTeam.cz:25566
 • Typ= Upravený Tekkit
 • Verze= 1.4.7
 • Počet slotů= 60
 • Přístupnost= Warez i Origo
 • Vlastní klient= Ano
 • Klient ke stažení= Instalační .exe
 • Pluginy= Residence, AuthMe, Essentials, MultiVerse-Core a další
 • Dynamická mapa= http://www.gameteam.cz:8128/
 • Počet světů= 4 (World, Freeworld, Těžba, Event) + Nether a End
 • TeamSpeak: ts3.GameTeam.cz:9987
 • Forum: http://forum.gameteam.cz

Urnaweb.cz

Urnaweb Banner

Další informace

O serveri

Chcel by som Vás, hráčov, pozvať na náš server. Sme jeden z prvých verejných Feed The Beast serverov na Slovensku a v Čechách. Ponúkame Vám kvalitné technické zázemie, na ktorom prevádzkujeme server, ktorý je obohatený pluginmi. Verím, že si náš server vyskúšate :)

Po príchode

Zrodíte sa na Spawne, kde nájdete najzákladnejšie popisky. Mimo protekcie spawnu si môžete postaviť obydlie hocikde. Na serveri funguje akési rankovanie (/help ranky). Za odohratý čas získavate hodnosti s výhodami ako napr. používanie zabanovaných itemov, kity... Server sme obohatili funkčnou ekonomikou, kde môžete s hráčmi obchodovať alebo pracovať cez Jobs.

Znaky serveru

 1. Zabanovanie niektorých itemov platí len pre hlavný svet ! /help itemy
 2. Rankovanie na serveri (/help ranky); možnosť odomknúť itemy pre hlavný svet.
 3. Stavanie v prírode vo svete Príroda.
 4. GriefPrevention (/help protekcie /help protekce); protekcie o základnej velkosti 251x251 s možnosťou rozšírenia na 301x301.
 5. Možnosť zamknutia každého blocku a itemu pomocou pluginu LWC. Chestky apod. majú nastavené automatické zamykanie.
 6. Možnosť nastaviť si 3 home.
 7. Ekonomika (peniaze, joby, obchody).
 8. /help vip

Livingcraft

Livingcraft

Komunikační Mumlbe server: Klik

Fórum: Klik FTB Unleashed 1.1.7

 • Klient - FTB klient, možnost stáhnout z našeho webu, Originál i Cracked
 • Počet slotů - 35
 • Modpack - Originální FTB Unleashed s přidaným Chisel módem,downgradnutým Applied Energistics z důvodu kompatibility a zakázaným Forge Multiprts
 • Dynmapa : mc.livingcraft.cz:8123
Další informace

Zkušenosti s modpackem : Unleashed modpack provozujeme od jeho úplného začátku, a máme s ním tím pádem bohaté zkušenosti. Server je měsíc po třetím, a doufáme že i finálním Wipe, s pravidly a omezeními nastavenými tak, že už by k dalšímu Wipe hlavní mapy neměl nastat důvod Gameplay zajímavosti - Pro všechny hráče máme povolené chunk loadery ( 50 chunků na osobu, bez rozdílu ranku ), plně funkční Mystcraft i se systémem ukládání používaných age a server provozujeme systémem maximální přístupnosti modpacku, ovšem na úkor nulové tolerance k zneužívání bugů a bugování ochran s okamžitým IP banem pro dotyčné buggery.

Real-Life modpack

Další informace

Zaměření modpacku : Modpack je naším vlastním experimentem s módy zaměřenými hlavně na budování měst, dopravu a částečnou automatizaci. Modpack je ve stádiu 1.0 relase, s ukočeným betatestem a doufejme že opravenými všemi kritickými bugy, ovšem stále otevřený dalším případně přínosným módům . Všechny módy na serveru plně fungují a jejich omezení jsou obvykle pouze v rámci Role-Play hry a udržení zábavnosti hraní po delší dobu. Server jede dostatečně plynule na to, aby utáhl provoz dopravních prostředků bez lagování. Zajímavosti : Více než polovina módů na serveru je pro Českou modded scénu naprosto unikátní. Používáme módy jako Flenix cities, Flanovy dopravní prostředky, řezané microblocky Minepainter, DecoCraft a mnoho dalšího. Postupně se snažíme pro tyto módy natáčet videonávdy - Co možná nejvýstižnější a nejkratší videa zaměřená čistě na seznámení s módem a jeho funkcemi.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki