FANDOM


MinecraftForge

Minecraft Forge je Minecraftové programovací rozhraní, umožňující maximální kompatibilitu mezi Minecraftem a módama.

Minecraft Forge také obsahuje 100% přepsaný Mod Loader (Risugami's Modloader), takže pokud máte nainstalovaný Minecraft Forge, spustíte i módy, které běží pomocí Mod Loaderu.

Minecraft Forge je také vhodný pro všechny moddery protože má otevřený zdrojový kód a nemusíte složitě upravovat .class soubory.

Forge je nezbytná ke spuštění všech módů v Multiplayeru.

Minecraft Forge můžete stáhnout na oficiálních stránkách:
Všechny Verze
Anglická Wikipedia
Fórum
O Forge
Tutoriály a návody pro Moddery

Instalace

Instalace pro verzi Minecraftu 1.6 a novější je značně jednodušší. Stačí si stáhnout MinecraftForge.jar instalační soubor a jen ho spustit. V instalaci vyberete zda instalujete Forge pro klienta nebo pro server.

Pro ruční instalaci nebo na verzích Minecraftu 1.5.2 a nižší, musíte otevřít .Minecraft/bin/minecraft.jar nejlépe ve WinRaru. Smažte soubor META-INF. Poté nakopírujte všechny soubory z MinecraftForge.zip do vašeho Minecraft.jar (Pozor musíte mít tento zip rozbalený!). Po dokončení kopírování zavřete Minecraft.jar. Znovu META-INF NEMAŽTE. Doporučujeme předem udělat zálohu vašeho Minecraftu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.