Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Minecraft Forge

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments6 Share
MinecraftForge

Minecraft Forge je Minecraftové programovací rozhraní, umožňující maximální kompatibilitu mezi Minecraftem a módama.

Minecraft Forge také obsahuje 100% přepsaný Mod Loader (Risugami's Modloader), takže pokud máte nainstalovaný Minecraft Forge, spustíte i módy, které běží pomocí Mod Loaderu.

Minecraft Forge je také vhodný pro všechny moddery protože má otevřený zdrojový kód a nemusíte složitě upravovat .class soubory.

Forge je nezbytná ke spuštění všech módů v Multiplayeru.

Minecraft Forge můžete stáhnout na oficiálních stránkách:
Všechny Verze
Anglická Wikipedia
Fórum
O Forge
Tutoriály a návody pro Moddery

Instalace

Instalace pro verzi Minecraftu 1.6 a novější je značně jednodušší. Stačí si stáhnout MinecraftForge.jar instalační soubor a jen ho spustit. V instalaci vyberete zda instalujete Forge pro klienta nebo pro server.

Pro ruční instalaci nebo na verzích Minecraftu 1.5.2 a nižší, musíte otevřít .Minecraft/bin/minecraft.jar nejlépe ve WinRaru. Smažte soubor META-INF. Poté nakopírujte všechny soubory z MinecraftForge.zip do vašeho Minecraft.jar (Pozor musíte mít tento zip rozbalený!). Po dokončení kopírování zavřete Minecraft.jar. Znovu META-INF NEMAŽTE. Doporučujeme předem udělat zálohu vašeho Minecraftu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki