FANDOM


LV Transformer

LV Transformer

Typ Transformer
ID N/A
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Industrial Craft 2

Low Voltage (LV) Transformer se používá ke změně Medium Voltage (MV) na Low Voltage (LV) nebo naopak. LV Transformer se nejčastěji používá u výstupu z MFE.

Crafting

Crafting GUI.png

Wooden Planks

Copper

Wooden Planks

Copper Cable

Copper

Copper Cable

Wooden Planks

Copper

Wooden Planks

LV Transformer


Využití

Podobně jako má BatBox označen výstup, i LV Transformer má označen vstupy a výstupy. 3 tečky znamená vždy vyšší napětí a 1 tečka znamená nižší napětí. Změnit orientaci tří teček můžete pomocí pravého kliknutí myši s Wrenchem.

Převod na LV

Ke změně MV napětí na LV, musíte navést větší napětí do strany, kde jsou 3 tečky. Výstupní, nižší napětí LV je ze všech ostatních stran.

Převod na MV

Z zvýšení napětí LV na MV, musíte nižší napětí přivést do jedné z teček. Vyšší napětí MV bude ze strany, kde jsou 3 tečky. Aby jste docílili zvýšení napětí musíte přivést do LV Transformeru aktivní Redstone signál (jinak bude napětí zmenšovat).

Energie

EU
Vstup 128 nebo 32
Výstup 32 nebo 128
Kapacita -


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.