Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Jungle Temple

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
JungleTemple
Jungle Temple
Jungle Temple je generovanou strukturou vytvořenou převážně z Cobblestonu a Moss Stonu. Přirozeně se vyskytují pouze v biomu Jungle. Jungle Temple obsahuje pasti a schované truhly, podobně jako Desert Temple.

Struktura

V Jungle Templu je malé množství Chiseled Stone Bricků, které nelze nijak ve hře získat. Jungle Temple má tři poschodí. Spodní patro obsahuje místnost s hádankou (Tři páčky se Sticky Pistony). Vyřešení hádanky otevře tajnou místnost s Chestkou naplněnou odměnou. Odměna se může skládat z cenných surovin (např Emerald) a nebo také ze zbytečností (Kost, Rotten Flesh...).

Dále je v místnosti Tripwire připojený na Dispenser naplněný šípama. Vzadu v místnosti je truhla. Oba Dispensery jsou zakryty pomocí Vines, aby nebyli vidět. Dispensery obsahují 8-14 šípů. Truhla většinou neobsahuje cenné itemy.

JunglePuzzle
Rekonstrukce mechanismu hádanky v Jungle Temple. Lapis Lazuli Block představuje tajný vchod.

Strategie

Při pokusu k zpřístupnění truhly, hráč si musí dát pozor aby nestoupnul na jeden z dvou Tripwirů, které v hale jsou. Nejbezpečnější způsob je Tripwire odstranit pomocí Shears.

Pokud je to možné, je doporučeno, aby hráč vybral šípy z Dispenserů a později je použít k znovu oživení pasti.

Alternativní možnost pro lenochy je rozbití místnosti pomocí krumpáče.

Zajímavosti


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki