Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Jack-O-Lantern

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Jack-O-Lantern
Jack-O-Lantern
Typ Pevný Block
ID 91
Obnovitelný Ano
Blast Resistance 5
Stackovatelné Ano(64)
EMC hodnota 144
Mod Vanilla

Jack-O-Lantern je pevný block, který přibyl s Halloweenským Updatem 31. října 2010. Může být vytvořen kombinací pumpkinu a torche. Může být použit funkčně - jako zdroj světla anebo jako směrový ukazatel - nebo ozdobně.

Iron Golem Setup
Správné sestavení Iron Golema
Snow Golem Setup
Správné sestavení Snow Golema

Stejně jako dýně může být položen na pevný a neprůhledný block (kromě TNT). Proto může být snadno umístěn na dně jezer nebo oceánů, což hráči pomáhá snadno prozkoumat podvodní oblasti. Nicméně, pokud zničíte spodní block, Jack-O-Lantern zůstane na místě.

Využití

Jack-O-Lantern produkuje to samé množství světla (level 15) a má stejnou schopnost svítit pod vodou jako Glowstone, což ho činí účinnější a spolehlivější než torche. Vyzařuje světlo do všech směrů i když na vás není otočený obličejem. Takže může být použit jako skryté světlo.

Jack-O-Lantern také umí roztát sníh a led.

Při pokusu tlačit Jack-O-Lantern pistonem, rozbije se a vypadne jako zdroj.

Jack-O-Lantern také může být použit na vytvoření Sněhuláka a Železného Golema. Golemové vytvořeni touto cestou nejsou rozdílní od golemů vytvořených normální dýní.

Recepty

Crafting GUI.png

Pumpkin

Torch

Jack-O-Lantern


Zajímavosti

  • Na Halloween (31. října) měli nemrtví (všechny druhy Zombie a Skeletonů) šanci spawnout se s Jack-O-Lantern (nebo obyčejnou dýní) oblečenou místo helmy.
  • Nesený Jack-O-Lantern nesvítí.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki