FANDOM


Inventory Tweaks

Inventory Tweaks je mód, který se zaměřuje na srovnávání itemů v inventáři a truhlách. Díky tomuto módu můžete jedním klikem přerovnat všechny itemy ve vaší truhle. Dokáže také automaticky přehazovat krumpáče pokud se rozbijí.

Inventory Tweaks můžete stáhnout na oficiálním fóru:
Nejnovější Verze
Starší Verze
Pokročilé nastavení CFG
Bug Tracker

Mód lze použít v SinglePlayeru i Multiplayeru. Inventory Tweaks je klientový mód tzn. nemusí být nainstalovaný na serveru. Pluginy jako je NoCheatPlus vás však mohou označit jako cheatery.

Instalace

Soubor Inventory Tweaks.jar vložte do složky .minecraft/mods. Ke spuštění musíte mít v klientovi nainstalovaný Minecraft Forge.

InvTweaks Buttons

Zkratky a nastavení

Do nastavení Inventory Tweaks se dostanete přes tlačítko se třemi tečkami. Ten naleznete v otevřeném inventáři nebo truhle.

InvTweaks Settings
  • Sort Key, je klávesová zkratka, kterou okamžitě srovnáte obsah inventáře.
  • Shortcuts zapíná nebo vypíná zkratky.
  • Auto-refill zapíná nebo vypíná automatické přehazování nástrojů pokud se rozbijí. Doplňuje také blocky do plného stacku.
  • Middle Click zapíná nebo vypíná srovnání obsahu truhly pomocí kliknutí kolečka myši.

Dále je zde pokročilejší nastavení jako auto-nasazení brnění, vypnutí zvuků nebo vypnutí tlačítek v truhle.

Další 3 tlačítka v otevřené truhle jsou styly, jakým Inventory Tweaks srovná itemy.

InventoryTweaks Help

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.