FANDOM


Induction Furnace
Induction Furnace
Typ Přístroj
ID 250:13
Nástroj Grid Wrench (IC2)
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Industrial Craft 2

Induction Furnace je pokročilá verze Electric Furnace. Má schopnost zpracovávat dva stacky itemů současně. Tím se také ušetří 50% energie, která by byla použita na každý slot zvlášť.

Snese střední napětí 128 EU/t (Medium Voltage).

Pokud použijete Redstone signál, bude se postupně zahřívat až na 100%, ale bude spotřebovávat EU. Nicméně se jedná o velmi malé množství  (1 EU/t), pouze k udržení zahřátí, takže náklady EU mohou být pokryty 2-3 solárními panely. (1 solární panel vyrábí dostatek EU na udržení zahřátí na 100% bez ztráty energie, ale energii začne ztrácet, když začne pracovat. Pokud se tato metoda používá, je doporučeno mít BatBox nebo MFE.

Použití

Induction Furnace je napájena pomocí EU. Všimněte si, že pec může přijmout pouze LV a MV zdroje EU.  Itemy, které se taví se nacházejí v horních slotech. Zpracované itemy se zobrazí ve dvouslotech na pravé straně. Za dobu tání se Induction Furnace dokáže zahřát až na 100%. Čím vyšší je zahřátí, tím rychleji Induction Furnace pracuje. Pokud Induction Furnace nepracuje, zahřátí se sníží zpět na 0%. Přidání aktivního Redstone signálu do pece se bude udržovat zahřátí na 100%, což je dobře, protože zahřátí pece chvíli trvá. Jakmile se pec zahřívá, spotřebovává stejné množství EU jako když pracuje.

Energie

Vzhledem k tomu, že Induction Furnace nemá sloty pro Transformer Upgrade, Overclocker Upgrade nebo Energy Storage Upgrade není možné přivést 512 EU / t (HV zdroje EU) aniž by explodovala.

Crafting

Crafting GUI.png

Copper

Copper

Copper

Copper

Electric Furnace

Advanced Machine Block

Copper

Copper

Copper

Induction FurnaceAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.