FANDOM


HV Transformer

HV Transformer

Typ Transformer
ID 227:5
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Industrial Craft 2

'High Voltage (HV) Transformer se používá ke změně Extreme Voltage (EV) na High Voltage (HV) nebo naopak. HV Transformer se nejčastěji používá u Nuclear Reactoru. Extreme Voltage napětí dokáže unést pouze HV Cable.

Crafting

Crafting GUI.png

Electronic Circuit

3xIns. HV Cable

MV Transformer

3xIns. HV Cable

Energy Crystal

HV Transformer


Využití

Podobně jako má MFSU označen výstup, i HV Transformer má označen vstupy a výstupy. 3 tečky znamená vždy vyšší napětí a 1 tečka znamená nižší napětí. Změnit orientaci tří teček můžete pomocí pravého kliknutí myši s Wrenchem.

Převod na HV

Ke změně EV napětí na HV, musíte navést větší napětí do strany, kde jsou 3 tečky. Výstupní, nižší napětí LV je ze všech ostatních stran.

Převod na EV

Z zvýšení napětí HV na EV, musíte nižší napětí přivést do jedné z teček. Vyšší napětí HV bude ze strany, kde jsou 3 tečky. Aby jste docílili zvýšení napětí musíte přivést do MV Transformeru aktivní Redstone signál (jinak bude napětí zmenšovat). POZOR: Toto napětí dokáže unést jen HV Cable.

Energy

EU
Vstup 512 nebo 4096
Výstup 512 nebo 4096
Kapacita -


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.