FANDOM


Gift Cart
Gift Cart
Typ Cart
ID N/A
Stackovatelné Ano (3)
EMC hodnota N/A
Mod RailCraft

Gift Cart je dřevěný Minecart, který má v sobě speciální druh TNT. Toto TNT má velmi malý rozsah výbuchu a po explozi z něj vypadnou 2 náhodné itemy. Výbuch je tak slabý, že většinou zničí pouze kolej pod sebou. Z Gift Cartu může vypadnout:

  • Lektvary
  • Nástroje a zbraně
  • Jídlo
  • Brnění
  • A mnoho dalších itemů

Pro zapálení TNT ve vozíčku můžete použít Flint and Steel nebo vozíček musí přejet po napájené Priming Track.

Čas odpálení je standartně nastaven na 80 Ticků (4 vteřiny). Tuto délku však můžete snížit nebo zvětšit. Vezměte si do ruky String a klikněte pravým tlačítkem myši na Gift Cart (při kliknutí se String spotřebuje i když neprovedete žádné změny). Minimální délka odpalu je 0 Ticků (okamžité odpálení). Maximální délka je 500 Ticků (25 vteřin).

Gift Cart můžete připojit k dalším vozíkům když budete držet ⇧ Shift a kliknete na oba vozíky pravým tlačítkem myši s Crowbarem v ruce. Vozíky musí být blízko sebe.

Crafting

Gift Cart lze vyrobit pouze v časovém rozmení Prosinec - Leden

Crafting GUI.png

Gunpowder

Wooden Slab

Wooden Slab

Gunpowder

Emerald

Wooden Slab

Gunpowder

Wooden Slab

Wooden Slab

Gift CartAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.