FANDOM


Electric Jetpack

Electric Jetpack

Typ Armor
ID N/A
Stackovatelné Ne
EMC hodnota N/A
Mod Industrial Craft 2

Electric Jetpack je velmi podobný obyčejnému Jetpacku. Electric Jetpack je však snadněji dobíjen. Létat můžete podržením tlačítka pro skok.

Electric Jetpack je limitován maximální výškou do které může vyletět na ~185 blocků nad bedrockem. Pro porovnání normální Jetpack je limitován na ~245 blocků.

Má také "Hover Mode", který lze zapnout a vypnout. Způsobuje pomalé klesání (jako když lezete po žebříku) a nemůžete se tak zranit.

Dobíjení

Electric Jetpack může letět 215 vteřin (3 minuty a 35 vteřin) v normálním modu a 375 vteřin (6 minut a 15 vteřin) v Hover modu. Je to o dost více než Jetpack, který může letět jen ~60 vteřin.

Dobíjet lze v BatBoxu, MFE, MFSU nebo v Generátoru. K plnému nabití potřebuje 30,000 EU. Lze dobíjet také pomocí Solar Helmet, díky které můžete letět jak dlouho chcete.

Crafting

Crafting GUI.png

Refined Iron

Refined Iron

Glowstone Dust

Advanced Circuit

BatBox

Refined Iron

Refined Iron

Glowstone Dust

Electric JetpackAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.