FANDOM


Cow

Cow

Babycow
HP 10 (HeartHeartHeartHeartHeart
Spawn Blocky s minimálně dvěma blocky na výšku.
Dropy Grid Leather (0-2) po smrti
Grid Steak (1-3) po smrti
Grid Milk Pravým klikem s kbelíčkem.
Zkušenosti 1–3
Zvuky Zvuk
Zranení
Mod Vanilla

Krávy jsou pasivní mobové. Jsou, vyjma Mooshroom Cow, jediný zdroj kůže, Raw Beef a mléka.

Vzhled

Krávy mají černohnědou kůži s bílýma skvrnama a párem rohů na hlavě. Jsou 1.6875 bloku vysoké, 0.625 bloku široké a 1.5 bloku dlouhé. Při zabití dropují syrové maso, při upálení upečené maso a je možné je podojit kbelíkem.

Chování

Krávy se toulají po světě ve stádech od 4 do 10 kusů, ale není vyloučené narazit i na osamělou kravičku. Mají tendenci pošlapovat bezcílně po okolí a mučet, ale při zaútočení začnou divoce prchat a skákat. Občas se rozhodnou skočit z vysokého útesu (a chcípnout u toho). Nevadí jim voda a sledují hráče pokud drží v ruce obilí, které se zároveň používá k rozmnožování. Za určitých podmínek jsou schopné lézt i po žebřících.

Rozmnožování

Rozmnožování krav pomocí obilí vytvoří tele a dá zkušenosti. Rodiče krávy mohou být opět rozmnožovány po uplynutí 5 minut. Telata budou sledovat rodiče dokud úplně nedospějí. Telata vypadají podobně jako dospělé krávy, ale mají stejně velkou hlavu. Pohybují se rychleji dokud nedospějí (20 minut), při zabití nic nedropují, ale mohou být dojena.

Farmení

Lapení stáda krav do uzavřené místnosti a jejich rozmnožování může být pro hráče velice prospěšné. Krávy dropují více užitečných itemů než ostatní zvířata, což umožňuje zásobovat hráče nekonečnýma zásobama steaků, mléka a kůže.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.