FANDOM


Counter

Counter

Typ Pevný Block
ID 761:768
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Redpower 2

Counter je jeden z logických bloků přidaných módem Redpower 2, které zabírají velmi málo místa a fungují jako velké a komplexní Redstone Celly, Latche nebo Gate.

Pokud na vstupní stranu označenou znamínkem mínus přivedete aktivní Redstone signál, Counter odečte nastavenou hodnotu. Naopak když přivedete aktivní Redstone signál na vstupní stranu označenou znamínkem plus, Counter přičte nastavenou hodnotu. Tyto hodnoty můžete nastavit v GUI Counteru. Do něj se dostanete kliknutím pravého tlačítka myši. Hodnoty zvýšení/snížení se můžou lišit. CounterGUI

Counter I-O

Counter má také "Maximální počitatelnou hodnotu", což určuje jak bude fungovat jeho výstupní funkce. Pokud counter dosáhne své největší počítatelné hodnoty v pozitivních či negativních číslech, výstupní strana začne vydávat aktivní Redstone signál. Například pokud Counter dává pozor kolik itemů jde do bedny, může vydat Redstone signál ve chvíli, kdy je truhla plná a spustit tak mechanismus který změní směr toku itemů.

Pomocí šroubováku můžete Counter otáčet.

Crafting

Crafting GUI.png

Stone Wafer

Stone Cathode

Stone Wafer

Stone Wire

Stone Pointer

Stone Wire

Stone Wafer

Stone Cathode

Stone Wafer

CounterAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.