FANDOM


Chestnut
Chestnut Tree
Chestnut(item)
Typ Strom / Item
ID N/A
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Forestry

Chestnut se vyskytuje ve dvou formách. Jako strom a jako jeho plody (Kaštan).

Grid Chestnut tree Strom, který získáte křížením.
Grid Chestnut (item) Tyto plody získáte z Chestnut stromu.

Chestnut (také znám jako Sweet Chestnut) strom vznikne zasazením Sweet Chestnut Sapling. Ten získáte křížením stromů. Více o křížení stromů zde → Arboriculture.

Tento sapling vyšlechtíte křížením Cherry a Walnut nebo Walnut a Silver Lime. Má 10% šanci na vyšlechtění. Jsou to velké stromy s tloušťkou kmene 2x2. Aby vám vyrostl musíte zasadit Saplingy do čtverce 2x2.

Po vykopání získáte Chestnut Wood. Po vložení do Crafting Table dostanete 4 kusy Chestnut Wood Planks. Z těchto Wooden Planků můžete vytvořit schody, fence nebo slaby stejné barvy. Toto dřevo můžete využít stejně jako obyčejné dřevo (např jako palivo).

Barva Chestnut Wooden Planků/Stair/Slabů ChestnutWoodPlank

Chestnut (Item)

Chestnut (item) je plod Chestnut stromu. Postupně uzrává na listech. Má několik fází. Pokud rozbijete listí, vypadne vám Chestnut (kaštan). Využívá se ke konzumaci kde obnoví Half Hunger hladu nebo ho můžete vložit do Squeezeru a vytvořit z něj Seed Oil.

SqueezerGUI.png

Chestnut (item)

MulchAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.