FANDOM


Cherry
CherryTree
Cherry (item)
Typ Strom/Item
ID N/A
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Forestry

Cherry se vyskytuje ve dvou formách. Jako strom a jako jeho plody (třešně).

Grid Cherry tree Strom, který získáte křížením.
Grid Cherry (item) Tyto plody získáte z Cherry stromu.

Cherry (také znám jako Hill Cherry) strom vznikne zasazením Hill Cherry Sapling. Ten získáte křížením stromů. Více o křížení stromů zde → Arboriculture.

Tento strom vyšlechtíte křížením Oak (obyčejého) / Birch (Břízového) a Silver Lime stromu. Má 10% šanci na vyšlechtění. Jsou to malé stromy s tloušťkou kmene 1x1.

Po vykopání získáte Cherry Wood. Po vložení do Crafting Table dostanete 4 kusy Cherry Wood Planks. Z těchto Wooden Planků můžete vytvořit schody, fence nebo slaby stejné barvy. Toto dřevo můžete využít stejně jako obyčejné dřevo (např jako palivo).


Barva Cherry Wooden Planků/Stair/Slabů CherryWoodPlank

Cherry (Item)

Cherry (item) je plod Cherry stromu. Postupně uzrává na listech. Má několik fází. Při poslední fázi zčervenají. Pokud rozbijete listí, vypadne vám Cherry (třešeň). Využívá se ke konzumaci kde obnoví Half HungerHunger hladu nebo ji můžete vložit do Squeezeru a vytvořit z ní Seed Oil.

SqueezerGUI.png

Cherry (item)

MulchAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.