FANDOM


Blulectric Engine

Blulectric Engine

Typ Pevný Block
ID 753
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Redpower 2

Blulectric Engine je motor, který využívá Blutricity ke generování BuildCraft energie (MJ). Aby jste ho spustili, potřebujete k němu přivést aktivní Redstone signál a Blutricity. Energii konvertuje v poměru 1 kW:1 MJ/t. Maximální výstup motoru je 32 MJ/t a automaticky svůj výkon přizpůsobí podle potřeby přístroje, který napájí. Blulectric Engine se nemůže přehrát ani explodovat.

Nejefektivnější metoda napájení Blulectric Enginu je položení přímo ke zdroji energie jako je Solar Panel nebo Battery Box. Můžete však použít Blue Alloy Wire nebo Jacketed Bluewire. Jakmile má motor dostatek energie, rozsvítí se mu na bocích malá modrá světýlka.

Blulectric Engine automaticky reguluje svůj výkon podle potřeby přístroje. Pokud je však připojen na Conductive Pipe z módu Build Craft bude stále generovat energii a může dojít k explozi trubky.

Blulectric Engine můžete otočit pomocí šroubováku.

Crafting

Crafting GUI.png

Brass Ingot

Brass Gear

Brass Ingot

Glass

Blulectric Motor

Brass Ingot

Brass Gear

Blulectric EngineAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.