FANDOM


Arrow
Arrow (item)
Typ Item
ID 262
Obnovitelný Ano
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota 14
Mod Vanilla

Arrow (šíp) je munice do Luku nebo Dispenseru. Můžete je získat zabitím Skeletona nebo craftingem. Působí na ně grafitace a pokud je střelíte do země lze je znovu sebrat. Můžete je dostřelit maximálně 24 blocků daleko.

Způsobují maximálně HeartHeartHeartHeartHalf Heart poškození na plně natažený luk. Šípy vystřelené z Dispenseru způsobují HeartHalf Heart. Po zásahu je cíl 0,5 vteřiny imunní proti dalšímu zásahu.

FullArrows
Dva hráči zasažený šípama.

Šípy se také zabodnou do objektů a po chvíli zmizí. Šípy můžete z objektů vzít. Skeleton však střílí specální šípy, které nelze sebrat. Pokud se do blocku zabodnou šípy a block rozbijete, spadnou šípy dolů a mohou zranit hráče/moba.

Mohou rozbít Minecart i Loďku. Pokud šíp proletí Lávou (ne Ohněm!), zapálí se a cíl po zásahu začne hořet.

Vystřelený šíp do Kolejí zastaví Minecart a šíp musíte sebrat nebo ho nechat zmizet. Zásahem Minecart with Chest způsobíte rozbití a rozsypání itemů na zem.

Pomocí šípu je možné aktivovat Wooden Button a Wooden Pressure Plate a zůstanou tak dlouho aktivní dokud šíp někdo nesebere nebo nezmizí.

Crafting

Crafting GUI.png

Flint

Stick

Feather

Arrow

GridNumbersCSS


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.