Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Alveary Heater

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Alveary Heater

Alveary Heater

Typ Pevný block
ID 932
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Forestry

Alveary Heater může být součástí Alveary ke stimulování teplejšího prostředí, než biom, ve kterém je položen. Ke své funkci potřebuje Buildcraft energii z kompatibilního zdroje.

Využití

Heater potřebuje 6 MJ až 8 MJ ke změně teploty v Alveary. Například z Normal/Normal na Warm/Normal.

Úrovně teploty

Každý stupeň teploty, který chcete zvýšit (nebo snížit) ve vašem Alveary potřebuje další Heater (nebo Fan) zabudovaný do struktury Alveary. Například z Cold/Normal potřebujete 1 Heater vydávající 6-8MJ k dosažení Normal/Normal teploty. Potom k přechodu z Normal/Normal na Warm/Normal potřebujete druhý heater napojený na danou strukturu s další spotřebou energie 6-8MJ. Mějte na paměti, že samotný Heater nemusí být schopen přijmout 12-16MJ k tomuto úkonu.

Omezení

Některé oblasti mají jisté omezení na zvýšení nebo snížení teploty. Je zde velké množství variant v různých biomech, které ovlivňují funkci Heaterů a Fanů.

Crafting

Crafting GUI.png

Golden Electron Tube

Stone

Iron Ingot

Alveary

Stone

Golden Electron Tube

Stone

Alveary HeaterAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki