FANDOM


Alveary Heater

Alveary Heater

Typ Pevný block
ID 932
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Forestry

Alveary Heater může být součástí Alveary ke stimulování teplejšího prostředí, než biom, ve kterém je položen. Ke své funkci potřebuje Buildcraft energii z kompatibilního zdroje.

Využití

Heater potřebuje 6 MJ až 8 MJ ke změně teploty v Alveary. Například z Normal/Normal na Warm/Normal.

Úrovně teploty

Každý stupeň teploty, který chcete zvýšit (nebo snížit) ve vašem Alveary potřebuje další Heater (nebo Fan) zabudovaný do struktury Alveary. Například z Cold/Normal potřebujete 1 Heater vydávající 6-8MJ k dosažení Normal/Normal teploty. Potom k přechodu z Normal/Normal na Warm/Normal potřebujete druhý heater napojený na danou strukturu s další spotřebou energie 6-8MJ. Mějte na paměti, že samotný Heater nemusí být schopen přijmout 12-16MJ k tomuto úkonu.

Omezení

Některé oblasti mají jisté omezení na zvýšení nebo snížení teploty. Je zde velké množství variant v různých biomech, které ovlivňují funkci Heaterů a Fanů.

Crafting

Crafting GUI.png

Golden Electron Tube

Stone

Iron Ingot

Alveary

Stone

Golden Electron Tube

Stone

Alveary HeaterAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.