Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Alveary Fan

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Alveary Fan

Alveary Fan

Typ Pevný Block
ID 928
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Forestry

Alveary Fan může být součástí Alveary struktury jako stimulant chladícího systému. Ke své funkci potřebuje Buildcraft kompatibilní zdroj energie.

Použití

Fan spotřebuje různé množství energie (MJ) v rozmezí od 1 do 8 ke změně teploty Alveary.

Úrovně teplot

Každý stupeň teploty, který chcete zvýšit (nebo snížit) ve vašem Alveary potřebuje další Heater(nebo fan) zabudovaný do struktury Alveary. Například z Cold/Normal potřebujete 1 Heater vydávající 6-8MJ k dosažení Normal/Normal teploty. Potom k přechodu z Normal/Normal na Warm/Normal potřebujete druhý heater napojený na danou strukturu s další spotřebou energie 6-8MJ. Mějte na paměti, že samotný Heater nemusí být schopen přijmout 12-16MJ k tomuto úkonu.

Omezení

Některé oblasti vykazují jisté omezení na zvýšení či snížení teplot. Je zde velké množství variant v různých biomech, které ovlivňují funkci Heaterů a Fanů.

Recipe

Crafting GUI.png

Iron Ingot

Iron Ingot

Alveary

Golden Electron Tube

Iron Ingot

Iron Ingot

Alveary FanAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki