FANDOM


Alloy Furnace

Alloy Furnace

Typ Pevný Block
ID 750
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Redpower 2

Alloy Furnace je potřeba k vypalování různých ingrediencí, které následně zkombinujete do jednoduchých itemů jako například Red Alloy Ingot nebo Blue Alloy Ingot.

Také může vypalovat věci z ironu do ingotů. To vám umožní získat Iron z kolejí, které najdete v opuštěných dolech. Alloy Furnace může být poháněna jakýmkoliv Vanilla palivem a dále Coal Coke a Fuel Cany.

Jakmile máte stabilní přívod energie můžete vytvořit Blulectric Alloy Furnace, která je poháněná pomocí Blutricity. Tu získáte třeba z Thermopile nebo ze Solar Panelu. Bluelectric Alloy Furnace je o trochu rychlejší, ale také více náročná na výrobu než obyčejná Alloy Furnace. Při navedení itemů pomocí Pneumatic Tube, palivo naveďte LEVOU stranou, materiály VRCHNÍ stranou a produkty PRAVOU stranou přičemž furnace je naproti hráči. Při kliknutí na položenou Alloy Furnace se vám zobrazí GUI. Uvnitř můžete vložit palivo do levého slotu a itemy do jakéhokoliv slotu vpravo. Nezáleží na pořadí ve kterém tam itemy vložíte.

Alloy Furnace lze otáčet pomocí šroubováku.

Crafting

Crafting GUI.png

Bricks

Bricks

Bricks

Bricks

Bricks

Bricks

Bricks

Bricks

Alloy FurnaceAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.