Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

Air

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Air
Air
Typ Průchozí
ID 0
Obnovitelný N/A
Blast Resistance N/A
Stackovatelné N/A
Mod Vanilla

Vzduch vlastně není blok, ale je s ním tak nakládano. Vzduch je doslova absence jiného bloku nebo-li představuje neobsazené místo. Vzduch může být zničen nebo vytvořen pouze umístěním nebo odstraněním jiných bloků. Vzduch a nehmotné látky jsou jediným prostorem kde se můžou mobové a hráči pohybovat bez použití jiných módů a hacků. Jedinou výjimkou je Ender Dragon který se může pohybovat v rámci Obsidianu, Bedrocku a End Stonu.

Mraky

Jsou tu dva typy mraků: 2-rozměrné a 3-rozměrné. Hráč má možnost přepnout mraky z jedno rozměru do druhého. Mraky mohou být také vypnuty. Dík fast a fancy možnostem v grafické sekci nastavení hry si může hráč upravit další zobrazení.

Historie

Vzduch ovlivňoval kapalné bloky, které byly vodorovně vedle něj. Pokud se vzduch dotýkal kapalného bloku, byla zde šance 2 ku 3, že kapalný blok zmizí a nechá bazén ustoupit a šance 1 ku 3, že kapalný blok vyplní vzduch tak, že bazén rozšíří.

Zajímavosti

  • Je možné přežít bez vzduchu, protože ostatní nehmotné bloky (krom vody a lávy) hráče neutopí nebo neudusí.


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki