Fandom

Česká Tekkit a FTB Wiki

10kV Wire

1,415pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
10kV Wire

10kV Wire

Typ Kabel
ID 751:1281
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Redpower 2

10kV Wire je vylepšená verze Blue Alloy Wire, který umožňuje unést vyšší napětí. Blutricity se rozděluje na Volty, Ampéry a Watty. Volty označují velikost balíčků energie, které můžou být změřeny pomocí Voltmetrem. Ampéry označují počet těchto balíčků a Watty označují celkovou energii (zjistíte ji vynásobením Voltů a Ampérů).

10kV Wire nebude přenášet energii z generátorů. Normální napětí (z Thermopile, Solar Panelu, Battery Boxu) musíte nejdříve zvýšit přes Voltage Transformer. Ten má na jedné straně vstup pro Blue Alloy Wire a na druhé straně pro 10kV Wire. Před přivedením do přístrojů musíte toto napětí opět snížit. Díky Transformeru můžete zvýšit ~100 voltů na 10,600.

Každý 10kV Wire má odpor 2 ohmy na block. Ztráty vypočítáte následujícím způsobem:

Proud (amps) * Odpor

I když má 10kV Wire o dost větší odpor než Blue Alloy Wire (0,02 ohmů), dokáže přenést mnohem větší napětí za kratší dobu a tím se z něj stává efektivnější kabel než Blue Alloy Wire.

Crafting

Crafting GUI.png

Blue Alloy Wire

Wool

10kV WireAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki