FANDOM


10kV Wire

10kV Wire

Typ Kabel
ID 751:1281
Stackovatelné Ano (64)
EMC hodnota N/A
Mod Redpower 2

10kV Wire je vylepšená verze Blue Alloy Wire, který umožňuje unést vyšší napětí. Blutricity se rozděluje na Volty, Ampéry a Watty. Volty označují velikost balíčků energie, které můžou být změřeny pomocí Voltmetrem. Ampéry označují počet těchto balíčků a Watty označují celkovou energii (zjistíte ji vynásobením Voltů a Ampérů).

10kV Wire nebude přenášet energii z generátorů. Normální napětí (z Thermopile, Solar Panelu, Battery Boxu) musíte nejdříve zvýšit přes Voltage Transformer. Ten má na jedné straně vstup pro Blue Alloy Wire a na druhé straně pro 10kV Wire. Před přivedením do přístrojů musíte toto napětí opět snížit. Díky Transformeru můžete zvýšit ~100 voltů na 10,600.

Každý 10kV Wire má odpor 2 ohmy na block. Ztráty vypočítáte následujícím způsobem:

Proud (amps) * Odpor

I když má 10kV Wire o dost větší odpor než Blue Alloy Wire (0,02 ohmů), dokáže přenést mnohem větší napětí za kratší dobu a tím se z něj stává efektivnější kabel než Blue Alloy Wire.

Crafting

Crafting GUI.png

Blue Alloy Wire

Wool

10kV WireAd blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.